Produkcja i Serwis

iconmonstr-gear-11-240

PRODUKCJA

Proces produkcji każdej maszyny lub konstrukcji, rozpoczyna się od wykonania dokumentacji rysunkowej. Dopiero na jej podstawie, możemy rozpocząć proces wytwarzania.

Przy produkcji maszyn najczęściej wykorzystujemy elementy cięte na wycinarce laserowej i gięte na krawędziarce. Konstrukcje wsporcze lub ramy maszyn stanowią dodatkowy zakres, wykonany na warsztacie produkcyjnym.

Przedostatnim etapem produkcyjnym jest wykonanie zabezpieczenia antykorozyjnego. Śrutowanie i malowanie hydrodynamiczne, wykonujemy zgodnie z wymogami klienta. Możliwe jest również wykonanie konstrukcji lub elementów maszyn, zabezpieczonych przez cynkowanie ogniowe. 

Etap końcowy, to montaż maszyn oraz wykonanie innych instalacji, np. elektrycznej lub hydraulicznej. Przeprowadzenie próby ruchu kończy proces naszej produkcji i pozwala na wysyłkę maszyny do klienta.

iconmonstr-wrench-24-240

SERWIS

Po oddaniu użytkownikowi każdej instalacji, przez pewien okres obowiązuje serwis gwarancyjny dostawcy instalacji lub maszyn. Po tym okresie proponujemy Państwu nasze usługi, czyli serwis pogwarancyjny.

Naszym celem jest oferowanie pomocy w realizacji potrzeb związanych z serwisowaniem maszyn lub całych instalacji.

Przykładowe podzespoły oferowane przez nasz serwis:

  • bębny do przenośników
  • łańcuchy i krążniki do przenośników
  • bębny sortujące
  • blachy sitowe do bębnów sortujących
  • elementy zużywające się w separatorach balistycznych